PLASTOR AS (algselt TÜ PLASTOR) on asutatud 1987 aastal. Hulgimüügiga tegeleb ettevõte alates 1992 aastast. Esialgseteks tarnijateks olid konvektorite vallas Technotherm GmbH Saksamaalt ja soojaveeboilerite poolelt Merloni Termosanitari (Ariston) Itaaliast. Firma tegevusvaldkonnaks on tööstuskaupade maaletoomine, hulgimüük ja garantiihooldus. Mitteametlikel andmetel tõi just TÜ PLASTOR hulgiartiklina Eestisse esimese elektrilise soojaveeboileri. Soojaveeboiler pärines küll Euroopast, ent selle kvaliteet eesti vee tingimustes sundis vaatama ringi. Uue tarnija otsinguil kohtuti prantsuse kvaliteetboileri tootjaga ATLANTIC GROUP, kellega sõlmiti 1998 aastal ka koostöö- ja ainuesindusleping ATLANTIC nime kandvate soojaveeboilerite ja elektriradiaatorite müügi osas Eesti turul.

ATLANTIC GROUP tooted on elektrilised ja soojusvahetiga soojaveeboilerid, elektriküttekonvektorid ja -kiirgurid, elektrilised vannitoakütteseadmed, õhkkardinad ja soojuspumbaga komplekteeritud termodünaamilised soojaveeboilerid.
Tarnides ATLANTIC-boilereid alates 1995. aastast on lõppenud ka senised garantiiprobleemid. Boiler sobib meie veele ning (pidades silmas titaananoodiga seeriat) on praktiliselt hooldusvaba. Viimase lihvi selles suunas andis ATLANTIC 2004 aasta kevadel, tuues turule digitaaltermostaadiga soojaveeboileri. Kui inimene ostab televiisori, siis ta vaatab seda, mitte ei häälesta pidevalt – ühest korrast piisab. Kui inimene ostab Atlantic-boileri, siis ta unustab selle peale ülespanekut – lihtsalt tarbib sooja vett.

Aastal 2015 omandas ATLANTIC enamusosaluse Austria firmas AUSTRIA EMAIL, seega pakume nüüdsest ka selle kaubamärgi kvaliteetseid, peamiselt soojusvahetiga soojaveeboilereid.

Ainuesindusleping Eesti turul on 1994 aastal sõlmitud veel Itaalia firmaga PARIGI S.p.a., kes tarnib kõrgekvaliteedilisi teraspunutisega survevoolikuid veele, gaasile, kütustele ja suruõhule, olles ühtlasi teraspunutisega survevooliku patendi omanik maailmas.

Lisaks tarnib PLASTOR AS alates 1996 aastast Eestisse Itaalia firma RUBINETTERIE RITMONIO S.r.l. kaitseklappe soojaveeboileritele.

Magneesiumanoode boilerite garantiijärgseks hoolduseks pakub PLASTOR AS alates 1996 aastast ja samuti otse tootjalt 3 ELLE GROUP S.r.l.

Usaldage kestvust, usaldage PLASTOR AS’i !